تومان88922740

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • اضافه شده: فروردین ۱۹, ۱۳۹۷

  • قیمت تخفیف: تومان88922740

  • قیمت عادی: رایگان

  • شرایط: جدید

  • موقعیت مکانی : ایران

  • استان: تهران

  • شهر: تهران

  • تلفن: 09393262107

  • بازدیدها: 157

توضیحات

” شرکت سامانه هدایت اطلاعات ( سها )نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران ”

انواع پچ کورد های مسی:
پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP
با روکش های PVC و LSOH یا LSZH

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:
پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC
سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4

دیدگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید